Best Bowling in a Match
All Matches, All Grades, Goodwill Cricket Club, 26-Apr-1992 to 16-Sep-2017
# |
Name |
Date |
Opposition |
Ground |
Grade |
Figures |
1 |
Burton,J |
19-Jun-1993 |
St Georges |
St Georges |
Time |
9-31 |
2 |
Burton,J |
02-May-1993 |
BBC III |
Motspur Park |
Time |
9-40 |
3 |
Burton,J |
18-Jul-1993 |
Holtwhites |
Enfield |
Time |
8-24 |
4 |
Netscher,R |
05-May-1996 |
BBC III |
Motspur Park |
45 |
7-19 |
5 |
Rickard,T |
06-Jun-1992 |
Priory Park |
Priory Park |
Time |
7-26 |
6 |
Gregory,D |
23-Sep-2000 |
Sulhamstead |
Jacks Booth |
WC |
6-12 |
7 |
Smith,M |
06-Sep-1998 |
Maccabi |
Barnet Copthall |
40 |
6-18 |
8 |
Smith,M |
06-Jul-2003 |
Edmonton |
Edmonton |
|
6-23 |
9 |
Correa,C |
20-Jun-1999 |
Orangehillians |
Welsh Harp |
Time |
6-29 |
10 |
Sayers,O |
21-Aug-2011 |
North Enfield |
North Enfield |
Time |
6-35 |
11 |
Stewart,M |
07-Jun-1992 |
BBC III |
Motspur Park |
Time |
6-46 |
12 |
Westwood,C |
14-Jul-2013 |
Old Camdenians |
Old Camdenians |
Time |
6-59 |
13 |
Netscher,R |
29-Aug-1992 |
St Georges |
St Georges |
Time |
6-80 |
14 |
Smith,M |
21-May-2000 |
Eaglets |
? |
35 |
5-5 |
15 |
Graves,S |
26-Jun-2016 |
North Enfield |
North Enfield |
40 |
5-8 |
16 |
Netscher,R |
07-Aug-1994 |
Baseline |
North Watford |
SWHL |
5-10 |
17 |
Westwood,C |
24-Jul-2011 |
St Johns Fisher |
Mapsbury Park |
40 |
5-10 |
18 |
Smith,M |
17-Jul-1994 |
Holtwhites |
Enfield |
|
5-13 |
19 |
Smith,M |
27-Jun-2004 |
Hartley Wintney III |
Hartley Wintney |
|
5-13 |
20 |
Graves,S |
26-Aug-2007 |
Old Centilians |
King George V Field |
Time |
5-13 |
21 |
Burton,J |
04-Sep-1994 |
Maccabi |
Barnet Copthall |
|
5-18 |
22 |
Correa,C |
27-May-2001 |
Casual Nomads |
Ickenham |
Time |
5-20 |
23 |
Smith,M |
22-Jun-2003 |
White Bear |
Rickmansworth CC |
|
5-21 |
24 |
Burton,J |
15-Jun-1997 |
Botany Bay III |
East Lane |
Time |
5-22 |
25 |
Graves,S |
17-Sep-2016 |
Sulhamstead |
Jacks Booth |
WC |
5-22 |
26 |
Smith,M |
20-Sep-1997 |
Sulhamstead |
Jacks Booth |
WC |
5-23 |
27 |
Westwood,D |
05-May-2013 |
Southgate Adelaide |
Southgate |
35 |
5-23 |
28 |
Smith,M |
21-Aug-1994 |
Hatfield Hyde III |
Hatfield |
|
5-24 |
29 |
Gregory,D |
13-Jul-1997 |
Olinda Vandals |
Walton on Thames |
Time |
5-25 |
30 |
Smith,M |
12-May-1996 |
Fox & Hounds |
Croxley |
40 |
5-28 |
31 |
Netscher,R |
27-Jun-1999 |
Old Gaytonians |
Sudbury |
Time |
5-29 |
32 |
Westwood,D |
08-May-2011 |
Newlands |
Walkers CC |
35 |
5-31 |
33 |
Burton,J |
09-Jul-1995 |
Carshalton |
Chiswick Poly |
|
5-35 |
34 |
Hughes,G |
07-Jul-1996 |
UCS Old Boys |
Cricklewood |
Time |
5-35 |
35 |
Westwood,C |
20-Jun-2004 |
Old Centilians |
King George V Field |
|
5-39 |
36 |
Westwood,D |
08-Aug-2004 |
Langleybury III |
Langlebury |
|
5-39 |
37 |
Netscher,R |
27-Jul-1997 |
Standon&Puckerid |
Standon CC |
Time |
5-39 |
38 |
Gregory,D |
14-Jul-2002 |
Kenton IV |
Kenton |
Time |
5-39 |
39 |
Westwood,D |
10-Jun-2012 |
Holtwhites |
Holtwhites |
40 |
5-39 |
40 |
Westwood,C |
28-Jul-2013 |
Teddington |
Teddington |
Time |
5-42 |
41 |
Burton,J |
23-Jul-1995 |
Holtwhites |
Holtwhites |
|
5-50 |
42 |
Netscher,R |
05-Jun-1993 |
Anchor |
Stevenage |
40 |
5-53 |
43 |
Sayers,O |
03-Jul-2011 |
Hartley Wintney III |
Hartley Wintney |
Time |
5-53 |
44 |
Correa,C |
29-Jun-2008 |
Holtwhites |
Enfield |
Time |
5-67 |
45 |
Westwood,D |
02-Jul-2017 |
Hoddesdon |
Hoddesdon |
Time |
5-74 |
46 |
Smith,M |
19-Jul-1998 |
Holtwhites |
Enfield |
Time |
5-84 |
47 |
Sen,R |
26-Jul-2008 |
Porlock |
Porlock |
Tour |
4-4 |
48 |
Netscher,R |
04-May-1997 |
Headstone |
Hatch End |
Time |
4-7 |
49 |
Wilson,M |
04-Jul-2010 |
Hartley Wintney III |
Hartley Wintney |
Time |
4-9 |
50 |
Graves,S |
20-Jul-2003 |
Holtwhites |
Holtwhites |
|
4-11 |
51 |
Smith,M |
08-May-1994 |
Orangehillians |
Welsh Harp |
|
4-11 |
52 |
Smith,M |
13-Aug-2000 |
UCS Old Boys |
Enfield |
Time |
4-11 |
53 |
Smith,M |
19-May-2002 |
Ruislip II |
Ruislip CC |
40 |
4-11 |
54 |
Byron,S |
15-Sep-2002 |
Ruislip III |
Ruislip CC |
Time |
4-11 |
55 |
Westwood,C |
14-Aug-2005 |
Hartley Wintney III |
Finchampstead |
Time |
4-12 |
56 |
Patel,H |
11-May-1997 |
Grimsdyke |
Wilf Slack |
Time |
4-13 |
57 |
Smith,M |
10-Jun-2001 |
Ickenham II |
Ickenham |
Time |
4-13 |
58 |
Smith,M |
12-May-2002 |
Grimsdyke |
Wilf Slack |
Time |
4-14 |
59 |
Smith,M |
04-Jun-1995 |
Hatfield Hyde III |
Hatfield |
|
4-15 |
60 |
Graves,S |
02-Sep-2001 |
White Bear |
Cricklewood |
Time |
4-15 |
61 |
Cashman,C |
26-Aug-2007 |
Old Centilians |
King George V Field |
Time |
4-15 |
62 |
Smith,M |
02-Jul-1995 |
UCS Old Boys |
Cricklewood |
|
4-17 |
63 |
Smith,M |
29-May-2005 |
Goodwill |
Watford Town |
Time |
4-17 |
64 |
Rickard,T |
30-May-2004 |
Goodwill |
Met Police |
|
4-18 |
65 |
Burton,J |
08-Sep-1996 |
Maccabi |
Barnet Copthall |
Time |
4-18 |
66 |
Graves,S |
09-May-1999 |
Grimsdyke |
Centenary Park |
Time |
4-18 |
67 |
Patel,P |
16-May-2010 |
Bengeo II |
Bengeo CC |
40 |
4-18 |
68 |
Netscher,R |
14-May-1995 |
Rifle Volunteer |
Radlett |
SWHC |
4-19 |
69 |
Gregory,K |
04-Sep-2005 |
Red Cow |
Ham |
35 |
4-19 |
70 |
Mansingh,S |
23-Aug-2015 |
Whitwell |
Whitwell |
25 |
4-19 |
71 |
Patel,H |
21-Jul-1996 |
Holtwhites |
Enfield |
Time |
4-20 |
72 |
Burton,J |
06-Jun-1999 |
Old Elizabethans |
Old Elizabethans |
Time |
4-20 |
73 |
Correa,C |
16-Aug-1998 |
Middlesex Tamils |
Hendon |
35 |
4-21 |
74 |
Westwood,C |
05-Jul-2009 |
Grimsdyke |
Wilf Slack |
40 |
4-21 |
75 |
Sayers,O |
23-May-2010 |
Ruislip II |
Ruislip CC |
40 |
4-21 |
76 |
Burton,J |
31-May-1993 |
Maccabi |
Whetstone |
|
4-22 |
77 |
Smith,M |
14-May-1995 |
Rifle Volunteer |
Radlett |
SWHC |
4-22 |
78 |
Netscher,R |
19-May-1996 |
Hatfield Hyde III |
Hatfield |
Time |
4-22 |
79 |
Smith,M |
21-Aug-2005 |
Holtwhites |
Holtwhites |
40 |
4-22 |
80 |
Burton,J |
22-Aug-1992 |
US Embassy |
St Georges |
|
4-24 |
81 |
Graves,S |
16-May-2004 |
Gubbays |
Gubbays CC |
40 |
4-24 |
82 |
Netscher,R |
02-Jun-1996 |
West Hendon |
West Hendon |
|
4-24 |
83 |
Correa,C |
25-May-2003 |
Old Boys |
Met Police |
Time |
4-25 |
84 |
Correa,C |
03-Jul-2005 |
Elstree |
Elstree |
Time |
4-25 |
85 |
Westwood,C |
18-May-2008 |
Bengeo II |
Bengeo CC |
Time |
4-26 |
86 |
Burton,J |
05-Jun-1993 |
Anchor |
Stevenage |
40 |
4-27 |
87 |
Smith,M |
18-Sep-1993 |
Sulhamstead |
Jacks Booth |
WC |
4-27 |
88 |
Gregory,K |
21-Sep-2002 |
Sulhamstead |
Jacks Booth |
WC |
4-27 |
89 |
Gooding,M |
09-Sep-2001 |
Academicals |
Academicals |
40 |
4-28 |
90 |
Graves,S |
02-Jun-2002 |
Elstree |
Elstree |
Time |
4-28 |
91 |
Correa,C |
14-Sep-2008 |
Bentley Heath |
Bentley Heath |
Time |
4-29 |
92 |
Gregory,K |
12-Sep-1999 |
West Drayton |
West Drayton |
Time |
4-30 |
93 |
Sayers,O |
29-May-2011 |
Denham |
Denham |
40 |
4-30 |
94 |
Netscher,R |
18-Jul-1999 |
Holtwhites |
Hendon |
Time |
4-31 |
95 |
Burton,J |
30-Jul-1994 |
Olinda Vandals |
Walton on Thames |
|
4-32 |
96 |
Graves,S |
18-Jul-2004 |
Edmonton |
Edmonton |
|
4-32 |
97 |
Smith,M |
29-May-1993 |
Heston Methodists |
Heston |
Time |
4-33 |
98 |
Westwood,C |
14-Sep-2008 |
Bentley Heath |
Bentley Heath |
Time |
4-33 |
99 |
Westwood,D |
09-May-2010 |
Newlands |
Old Merchant Taylors |
35 |
4-33 |
100 |
Gregory,K |
16-May-1993 |
Albert Taverners |
St Georges |
Time |
4-34 |
101 |
Netscher,R |
14-Jul-1996 |
St Georges |
Woodside |
Time |
4-35 |
102 |
Graves,S |
22-Jul-2001 |
Holtwhites |
Holtwhites |
Time |
4-35 |
103 |
Westwood,C |
01-Jun-2008 |
Elstree |
Elstree |
Time |
4-35 |
104 |
Smith,M |
26-Apr-1992 |
Ken Pak |
Perivale |
40 |
4-36 |
105 |
Sayers,O |
27-Jun-2010 |
Reed |
Reed |
40 |
4-36 |
106 |
Netscher,R |
31-May-1993 |
Maccabi |
Whetstone |
|
4-37 |
107 |
Gregory,K |
19-Jun-2005 |
Grimsdyke |
Wilf Slack |
Time |
4-37 |
108 |
Westwood,D |
22-Jul-2007 |
Oakhill |
Old Elizabethans |
40 |
4-38 |
109 |
Graves,S |
22-May-2005 |
Newlands |
Old Merchant Taylors |
Time |
4-39 |
110 |
Westwood,M |
24-May-2009 |
Newlands |
Old Merchant Taylors |
40 |
4-39 |
111 |
Correa,C |
19-Sep-2009 |
Sulhamstead |
Jacks Booth |
WC |
4-39 |
112 |
Westwood,D |
19-Jun-2011 |
Bentley Heath |
Bentley Heath |
40 |
4-39 |
113 |
Netscher,R |
24-Aug-1997 |
Belmont III |
Belmont |
Time |
4-40 |
114 |
Burton,J |
11-Sep-1993 |
St Georges |
St Georges |
Time |
4-41 |
115 |
Smith,M |
30-May-2004 |
Goodwill |
Met Police |
|
4-41 |
116 |
Smith,M |
30-Aug-1997 |
Wombats |
Harrow School |
Time |
4-41 |
117 |
Westwood,C |
21-Jul-2002 |
Holtwhites |
Holtwhites |
40 |
4-41 |
118 |
Westwood,C |
08-Aug-2010 |
St Margaretbury |
St Margaretbury |
40 |
4-41 |
119 |
Westwood,C |
03-Aug-2003 |
Kodak |
Kodak |
|
4-42 |
120 |
Correa,C |
29-May-2011 |
Denham |
Denham |
40 |
4-42 |
121 |
Burton,J |
16-May-1993 |
Albert Taverners |
St Georges |
Time |
4-43 |
122 |
Netscher,R |
16-Jun-1996 |
Harrow Town III |
Rayners Lane |
40 |
4-43 |
123 |
Gregory,D |
26-Jul-1998 |
Orangehillians |
Welsh Harp |
Time |
4-43 |
124 |
Hughes,G |
09-May-1993 |
Queen Victoria |
Croxley |
30 |
4-44 |
125 |
Smith,M |
29-Apr-2003 |
Edgware Wanderers |
Parmiters School |
35 |
4-45 |
126 |
Gregory,K |
06-Jun-2004 |
Edmonton |
Edmonton |
|
4-45 |
127 |
Westwood,D |
21-Jun-2015 |
Southgate Adelaide |
Southgate |
40 |
4-46 |
128 |
Burton,J |
01-Aug-1993 |
Hendon St Marys |
Barnet Copthall |
Time |
4-49 |
129 |
Hughes,G |
17-Sep-2000 |
Bayford |
Bayford |
Time |
4-50 |
130 |
Netscher,R |
11-Sep-1993 |
St Georges |
St Georges |
Time |
4-54 |
131 |
Smith,M |
29-Jul-1995 |
Orangehillians |
Hendon |
|
4-55 |
132 |
Hughes,G |
22-May-1993 |
Mecca Sportsmen |
Hendon |
35 |
4-57 |
133 |
Netscher,R |
25-Jun-1995 |
Headstone |
Headstone |
|
4-57 |
134 |
Netscher,R |
19-Sep-1992 |
Anchor |
Stevenage |
Time |
4-66 |
135 |
Netscher,R |
23-Jul-1994 |
Anchor |
Stevenage |
|
4-70 |
136 |
Burton,J |
09-Jul-1994 |
Headstone |
Broadfields |
|
4-73 |
137 |
Smith,M |
01-Jun-1997 |
West Hendon |
West Hendon |
Time |
3-2 |
138 |
Westwood,C |
03-Jul-2005 |
Elstree |
Elstree |
Time |
3-2 |
139 |
Sayers,O |
20-Jul-2008 |
Edmonton |
Edmonton |
Time |
3-2 |
140 |
Graves,S |
01-Sep-2013 |
Whitwell |
Whitwell |
40 |
3-3 |
141 |
Graves,S |
11-Jun-2017 |
Kimpton |
Kimpton |
40 |
3-3 |
142 |
Graves,S |
01-Aug-2015 |
Erlestoke & Coulston |
Erlestoke |
Tour |
3-4 |
143 |
Gregory,K |
30-Jul-1994 |
Warners End |
Warners End |
SWHC |
3-7 |
144 |
Burton,J |
07-May-1995 |
BBC III |
Motspur Park |
|
3-7 |
145 |
Smith,M |
03-Aug-1997 |
Hendon St Marys |
Barnet Copthall |
Time |
3-7 |
146 |
Gooding,M |
29-Jul-2001 |
Edmonton |
Edmonton |
Time |
3-7 |
147 |
Patel,P |
13-May-2012 |
Whitwell |
Whitwell |
40 |
3-7 |
148 |
Gibbs,J |
16-Jul-2017 |
Bengeo II |
Bengeo CC |
40 |
3-7 |
149 |
Hughes,G |
20-Aug-1995 |
Middlesex Tamils |
Hendon |
|
3-8 |
150 |
Westwood,C |
12-Sep-2010 |
Bovingdon |
Bovingdon |
20 |
3-8 |
151 |
Correa,C |
11-Sep-2011 |
Berkhampstead |
Berkhampstead |
40 |
3-8 |
152 |
Graves,S |
16-Jun-2013 |
Old Elizabethans |
Old Elizabethans |
40 |
3-8 |
153 |
Rickard,T |
13-Jun-1992 |
Sulhamstead |
Jacks Booth |
WC |
3-9 |
154 |
Gregory,K |
08-Jun-1997 |
Watling Wanderer |
King George V Field |
35 |
3-9 |
155 |
Smith,M |
14-Jun-1998 |
Elstree |
Elstree |
Time |
3-9 |
156 |
Patel,H |
26-Jul-1998 |
Orangehillians |
Welsh Harp |
Time |
3-10 |
157 |
Correa,C |
26-Jun-2011 |
Yarl |
? |
35 |
3-10 |
158 |
Rickard,T |
04-Jul-1993 |
Hatfield Hyde III |
Hatfield |
Time |
3-11 |
159 |
Burton,J |
30-Jul-1994 |
Warners End |
Warners End |
SWHC |
3-11 |
160 |
Gregory,D |
03-Aug-1997 |
Hendon St Marys |
Barnet Copthall |
Time |
3-11 |
161 |
Burton,J |
30-May-1998 |
West Drayton |
West Drayton |
Time |
3-11 |
162 |
Netscher,R |
25-Jul-1999 |
Casual Nomads |
? |
Time |
3-11 |
163 |
Gregory,D |
22-Aug-1999 |
Ruislip II |
Ruislip CC |
Time |
3-11 |
164 |
Correa,C |
12-May-2002 |
Grimsdyke |
Wilf Slack |
Time |
3-11 |
165 |
Correa,C |
21-Aug-2005 |
Holtwhites |
Holtwhites |
40 |
3-11 |
166 |
Sayers,O |
26-Jul-2008 |
Porlock |
Porlock |
Tour |
3-11 |
167 |
Sayers,O |
10-Jun-2012 |
Holtwhites |
Holtwhites |
40 |
3-11 |
168 |
Westwood,D |
04-Sep-2016 |
Dynamics Hatfield |
Stevenage |
35 |
3-11 |
169 |
Netscher,R |
13-Jun-1992 |
Sulhamstead |
Jacks Booth |
WC |
3-12 |
170 |
Brown,A |
29-Aug-1999 |
Old Isleworth'ns |
Harrow School |
Time |
3-12 |
171 |
Cashman,C |
04-Sep-2005 |
Red Cow |
Ham |
35 |
3-12 |
172 |
Graves,S |
29-Jul-2007 |
Old Albanians |
Old Albanians |
40 |
3-12 |
173 |
Westwood,D |
21-Jun-2009 |
Woodlawn |
Hampton |
Time |
3-12 |
174 |
Correa,C |
19-Aug-2012 |
North Enfield |
Whitwell |
40 |
3-12 |
175 |
Sayers,O |
22-Sep-2012 |
Sulhamstead |
Mortimer West End |
WC |
3-12 |
176 |
Correa,C |
16-Jun-2013 |
Old Elizabethans |
Old Elizabethans |
40 |
3-12 |
177 |
Correa,C |
11-May-2003 |
Grimsdyke |
Wilf Slack |
Time |
3-13 |
178 |
O'Connor,P |
20-Jul-2003 |
Holtwhites |
Holtwhites |
|
3-13 |
179 |
Smith,M |
06-Jun-2004 |
Edmonton |
Edmonton |
|
3-13 |
180 |
Westwood,C |
09-Sep-2007 |
North Harrow |
Roxborne Park |
Time |
3-13 |
181 |
Correa,C |
09-May-2010 |
Newlands |
Old Merchant Taylors |
35 |
3-13 |
182 |
Wakerell,J |
03-Jul-2016 |
Southgate Adelaide |
Walkers CC |
40 |
3-13 |
183 |
Smith,M |
16-Aug-1992 |
BBC III |
Motspur Park |
Time |
3-14 |
184 |
Doshi,S |
14-Sep-2014 |
Denham |
Denham |
40 |
3-14 |
185 |
Netscher,R |
29-Jul-1995 |
Orangehillians |
Hendon |
|
3-15 |
186 |
Graves,S |
21-Jul-2002 |
Holtwhites |
Holtwhites |
40 |
3-15 |
187 |
Cashman,C |
09-Sep-2007 |
North Harrow |
Roxborne Park |
Time |
3-15 |
188 |
Callanan,A |
29-May-2016 |
Kimpton |
Kimpton |
40 |
3-15 |
189 |
Burton,J |
06-Jul-1997 |
UCS Old Boys |
Cricklewood |
Time |
3-16 |
190 |
Gregory,D |
30-May-1998 |
West Drayton |
West Drayton |
Time |
3-16 |
191 |
Graves,S |
11-Sep-2005 |
Ruislip II |
Ruislip CC |
40 |
3-16 |
192 |
Correa,C |
12-Sep-2010 |
Bovingdon |
Bovingdon |
Time |
3-16 |
193 |
Burton,J |
16-Aug-1992 |
BBC III |
Motspur Park |
Time |
3-17 |
194 |
Netscher,R |
07-May-1995 |
BBC III |
Motspur Park |
|
3-17 |
195 |
Gregory,D |
07-May-2000 |
Headstone |
Headstone |
Time |
3-17 |
196 |
Correa,C |
16-Jul-2006 |
Edmonton |
Edmonton |
Time |
3-17 |
197 |
Westwood,C |
03-Jun-2007 |
Newlands |
Old Merchant Taylors |
35 |
3-17 |
198 |
Westwood,D |
05-Jun-2011 |
Southgate Adelaide |
Southgate |
35 |
3-17 |
199 |
Callanan,A |
05-Jun-2016 |
Spelthorne Melrose |
Spelthorne |
35 |
3-17 |
200 |
Burton,J |
08-May-1994 |
Orangehillians |
Welsh Harp |
|
3-18 |
201 |
Smith,M |
18-Sep-1994 |
Sulhamstead |
Jacks Booth |
WC |
3-18 |
202 |
Hughes,G |
18-Sep-2004 |
Sulhamstead |
Jacks Booth |
WC |
3-18 |
203 |
Burton,J |
25-Aug-1996 |
West Hendon |
West Hendon |
Time |
3-18 |
204 |
Netscher,R |
06-Jun-1999 |
Old Elizabethans |
Old Elizabethans |
Time |
3-18 |
205 |
Westwood,D |
29-May-2005 |
Old Boys |
Watford Town |
Time |
3-18 |
206 |
Graves,S |
12-Jul-2009 |
Aldbury |
Aldbury |
Time |
3-18 |
207 |
Graves,S |
23-May-2004 |
White Bear |
Rickmansworth CC |
|
3-19 |
208 |
Burton,J |
05-Sep-1993 |
Suraje-Victor |
Sudbury |
40 |
3-19 |
209 |
Graves,S |
20-Jun-2004 |
Old Centilians |
King George V Field |
|
3-19 |
210 |
Rickard,T |
19-May-1996 |
Hatfield Hyde III |
Hatfield |
Time |
3-19 |
211 |
Patel,H |
25-Aug-1996 |
West Hendon |
West Hendon |
Time |
3-19 |
212 |
Smith,M |
05-Aug-1999 |
Newlands |
Brondesbury Park |
Time |
3-19 |
213 |
Sayers,O |
09-Jul-2006 |
North Harrow |
Roxborne Park |
Time |
3-19 |
214 |
Cashman,C |
17-Jun-2007 |
Hartley Wintney III |
Hartley Wintney |
40 |
3-19 |
215 |
Hiscock,P |
11-May-2014 |
Croxley Guild |
Croxley |
30 |
3-19 |
216 |
Correa,C |
03-Aug-2014 |
Codicote |
Codicote |
40 |
3-19 |
217 |
Callanan,A |
31-Jul-2015 |
Portland Pirates |
Portland |
Tour |
3-19 |
218 |
Westwood,D |
29-May-2016 |
Kimpton |
Kimpton |
40 |
3-19 |
219 |
Gibbs,J |
05-Jun-2016 |
Spelthorne Melrose |
Spelthorne |
35 |
3-19 |
220 |
Callanan,A |
16-Sep-2017 |
Sulhamstead |
Jacks Booth |
WC |
3-19 |
221 |
O'Connor,P |
30-May-2004 |
Old Boys |
Met Police |
|
3-20 |
222 |
Smith,M |
02-Jun-1996 |
West Hendon |
West Hendon |
|
3-20 |
223 |
Graves,S |
18-Jun-2006 |
Southgate Adelaide |
Old Grammarians |
35 |
3-20 |
224 |
Westwood,D |
12-Aug-2007 |
Red Cow |
Ham |
35 |
3-20 |
225 |
Correa,C |
23-Aug-2009 |
Ruislip III |
Ruislip CC |
40 |
3-20 |
226 |
Burton,J |
04-Jul-1993 |
Hatfield Hyde III |
Hatfield |
Time |
3-21 |
227 |
Burton,J |
01-May-1994 |
BBC III |
Motspur Park |
|
3-21 |
228 |
Smith,M |
07-Aug-1994 |
Baseline |
North Watford |
SWHL |
3-21 |
229 |
Rickard,T |
23-Sep-1995 |
Sulhamstead |
Jacks Booth |
WC |
3-21 |
230 |
Westwood,D |
27-Jun-2004 |
Hartley Wintney III |
Hartley Wintney |
|
3-21 |
231 |
Gregory,K |
25-Jul-1999 |
Casual Nomads |
? |
Time |
3-21 |
232 |
Gregory,D |
01-Aug-1999 |
Harringey Libry |
Harringey |
Time |
3-21 |
233 |
Correa,C |
21-Aug-2011 |
North Enfield |
North Enfield |
Time |
3-21 |
234 |
Sayers,O |
01-Jul-2012 |
St Margaretbury |
St Margaretbury |
40 |
3-21 |
235 |
Correa,C |
04-May-2014 |
Southgate Adelaide |
Southgate |
35 |
3-21 |
236 |
Netscher,R |
16-Aug-1992 |
BBC III |
Motspur Park |
Time |
3-22 |
237 |
Smith,M |
26-May-1996 |
Chiswick Poly |
Chiswick Poly |
35 |
3-22 |
238 |
Netscher,R |
13-Jul-1997 |
Olinda Vandals |
Walton on Thames |
Time |
3-22 |
239 |
Correa,C |
29-Jul-2001 |
Edmonton |
Edmonton |
Time |
3-22 |
240 |
Das,S |
22-May-2011 |
Ruislip II |
Ruislip CC |
40 |
3-22 |
241 |
Sayers,O |
04-Sep-2011 |
Edmonton |
Edmonton |
25 |
3-22 |
242 |
Westwood,C |
22-Jul-2012 |
St Johns Fisher |
? |
35 |
3-22 |
243 |
Sayers,O |
05-May-2013 |
Southgate Adelaide |
Southgate |
35 |
3-22 |
244 |
Burton,J |
06-Jun-1992 |
Priory Park |
Priory Park |
Time |
3-23 |
245 |
Netscher,R |
09-Aug-1992 |
FZY |
Edgware |
Time |
3-23 |
246 |
Burton,J |
18-Sep-1993 |
Sulhamstead |
Jacks Booth |
WC |
3-23 |
247 |
Netscher,R |
20-Aug-1995 |
Middlesex Tamils |
Hendon |
|
3-23 |
248 |
Smith,M |
04-May-1997 |
Headstone |
Hatch End |
Time |
3-23 |
249 |
Netscher,R |
18-May-1997 |
Fox & Hounds |
Watford Grammar School |
Time |
3-23 |
250 |
Smith,M |
02-Sep-2001 |
White Bear |
Cricklewood |
Time |
3-23 |
Last updated 18-Sep-2017.